banner górny z mini logo centrum ezoterycznego Cud w Krakowie
 
 
 

Gimnastyka Słowiańska

Gimnastyka Słowiańskich Kobiet

Historia Gimnastyki Słowiańskich Kobiet sięga kultury i tradycji starożytnych Słowian, którzy mieli swój własny system praktyk duchowych i ćwiczeń fizycznych, przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Każde z 27 ćwiczeń jest swoistą medytacją i modlitwą o zdrowie, powodzenie w życiu i ochronę.

To zmysłowy taniec, odblokowujący kobiecą energię i regulujący jej przepływ w ciele.

Ćwiczenia wpływają na:
-wzmocnienie zdrowia kobiety,
-korektę postawy,
-wyszczuplenie sylwetki,
-wzmocnienie mięśni i stawów,
-oczyszczenie i poszerzenie kanałów energetycznych,
-zwiększenie intuicji,
-poprawę samooceny,
-rozwijanie własnego potencjału,
-aktywowanie poczucia własnej mocy,
-regulację układu hormonalnego,
-zwiększenie potencjału seksualnego i atrakcyjności.

Gimnastyka Słowiańska jest dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, chcących rozwijać swoją kobiecość.

Praktyka będzie szczególnym wsparciem dla pań:
-w okresie menopauzy,
-boleśnie miesiączkujących,
-pragnących zajść w ciążę,
-przygotowujących się do porodu i macierzyństwa.

Termin: 6-7.04.2019 (sb,nd) warsztaty 380zł (350zł przy wpłacie do 28 lutego, rabat 50zł dla osób powtarzających)
Sobota 14:00-18:00
Niedziela 14:00-18:00
Zabierz ze sobą wygodny strój, butelkę wody i koc, ćwiczymy boso i bez biustonoszy. Warsztaty i spotkania prowadzi Ewelina Horak
Prosimy o wcześniejsze zapisy. info@slovianka.opole.pl

Historia gimnastyki sięga kultury i tradycji Starożytnych Słowian, którzy mieli swój własny system praktyk duchowych i ćwiczeń fizycznych, swoją "jogę", przekazywaną z pokolenia na pokolenie. To właśnie dzięki tym korzeniom praktyki te są bardzo bliskie energii i duszy kobiet z naszej szerokości geograficznej. Ćwiczyć mogą jednak wszystkie panie, bez względu na pochodzenie, wiek i kolor skóry bo wartości i korzyści jakie niesie gimnastyka są uniwersalne i będą wsparciem dla każdej kobiety. U podstaw tańca zwanego Gimnastyką Słowiańskich Kobiet leżą określone ruchy ciała, których zadaniem jest wzmacnianie zdrowia kobiety, rozwijanie własnego potencjału, swoich cech, twórczości, spokoju wewnętrznego, napełnianie serca miłością. Ćwiczenia oczyszczają i poszerzają kanały energetyczne, zwiększają intuicję i świadomość własnego ciała i odczuć. Otwiera się podświadoma pamięć pokoleniowa, przychodzi nowa informacja i energia rodu. Aktywuje się poczucie własnej mocy, niezależności i asertywności. Kobiety stają się strażniczkami swojej rodziny, spotykają odpowiednich mężczyzn, uwalniają się od nałogów i toksycznych związków, odnajdują swoje przeznaczenie i cel w życiu. Z fizycznego punktu widzenia gimnastyka koryguje postawę, wzmacnia mięśnie i stawy, dodaje energii i chęci do działania. Zaobserwowano wpływ na życie intymne, zwiększenie potencjału seksualnego i atrakcyjności. Praca z rozluźnianiem napięcia w miednicy i kobiecym brakiem balansu wesprze panie w okresie menopauzy i przy bolesnym miesiączkowaniu. Uregulowanie gospodarki hormonalnej i pobudzenie żeńskiej energii pomoże w problemach z zajściem w ciąże, jak i tym przygotowującym się do porodu i macierzyństwa.