banner górny z mini logo centrum ezoterycznego Cud w Krakowie
 
 
 

Koncerty gongów i mis tybetańskich

Zapraszamy na relaksacje przy magicznych dźwiękach

Kraków, Mały Rynek 4
tel.124-212-313
Od Maja zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 18:00
Cena spotkania wynosi 60zł (ok60min)

prosimy o zapisy mailowe,osobiste lub telefoniczne

Wibracje gongów i mis tybetańskich delikatnie rozluźniają ciało na zewnątrz i wewnątrz. Możesz poczuć jak dźwięk falami rozchodzi się po całym Twoim ciele, jak przenika przez wszystkie organy wewnętrzne. Ma się wtedy wrażenie, że w końcu wszystko trafia na swoje miejsce. Organizm jest wprowadzany w tak głęboki stan medytacji. W tym stanie następuje uruchomianie sił samo regeneracyjnych organizmu, odbudowa komórkowa oraz odbudowuje się DNA. Oddziałuje na poziomie fizycznym, odprężając i rozluźniając napięcie mięśni, odblokowując połączenia nerwowe, harmonizuje całe ciało, umożliwia subtelną pracę z emocjami, pozwala łagodnie oddziaływać na określone sfery psychiki, oczyszcza aurę, harmonizuje pracę czakr. Pomaga usuwać napięcia mięśniowe, blokady energetyczne, ułatwia rozpoznawanie i pokonywanie lęków oraz docieranie do głębin własnego wnętrza. Dźwięki gongów i mis tybetańskich wywołują głębokie rozluźnienie, wyswabadzając nas od strumienia myśli uwalnianych przez nasz umysł, i pobudza układ wewnątrz-wydzielniczy na wyższy poziom funkcjonowania.
Oddziaływanie dźwięku gongów i mis tybetańskich jest całościowe i idealnie równoważy ciało, umysł i duszę. Podczas relaksacji w dźwiękach gongów i mis tybetańskich doświadczysz głębokiego odprężenia psychicznego i fizycznego oraz zostaną uruchomione procesy oczyszczające w Twoim organizmie. Fale dźwiękowe wnikają głęboko w ciało i powodują wibrację komórek harmonizując je, rozluźniają napięcie, wspomagają przepływ energii witalnej i pobudzają samo-uzdrawiające siły organizmu. Wibracje i dźwięki gongów i mis pozytywnie wpływają nie tylko na ciało fizyczne lecz również na ciało mentalne i emocjonalne, odprężają i wyciszają umysł.

W trakcie sesji:
Pozbędziesz się blokad energetycznych w ciele
Doświadczysz głębokiego odprężenia
Wibracje dźwięków sharmonizują każdą komórkę Twojego ciała
Poprawi się Twoje samopoczucie
Wzmocni się Twoja odporność na stres
Tą metodą każdy skutecznie może pozbyć się niechcianego napięcia w ciele, uwolnić niechciane myśli i poczuć się wspaniale.

Zajęcia prowadzi Monika Doroszkiewicz - jako absolwentka Peter Hess Institut Niemcy oraz Peter Hess Akademia zdobywaja wszystkie poziomy wtajemniczenia w terapii dźwiękiem misami dźwiękowymi. Gry na gongach uczyła się również u Dona Conreaux z Nowego Jorku zdobywając pełna wiedzę z zakresu wykorzystywania dźwięku gongu w masażach i terapii.